Kurumsal

Emlakta Güven ve Tecrübe’nin Adresi…!

         Kaliteli Hizmet Anlayışıyla,
Tecrübeli ve Samimi Bir Ortamda Sizde Olmak İstemez misiniz…?
Yatırımlarınızı Emin Ellerden Almanın Tadını Sizlerde Yaşayın….!

rthingsslim4vit non funziona

ŞEHZADE GAYRİMENKUL & İNŞAAT

write my case study

Güven ve Tecrübe…

rthingsslim4vit non funziona

Gsm: 0(532) 377 60 74
Tel : 0(258) 377 74 74

ŞEHZADE GAYRİMENKUL & İNŞAAT, gayrimenkul sektöründe ilkemiz olan doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden müşterilerimizin bize göstermiş olduğu itimat ve güvenle çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız geniş bir kitleye ulaşmak ve emlak sektöründe kalıcı olmaktır.
Çağımızın sunduğu son teknoloji imkanlarını kullanarak profesyonel bir şekilde bireysel veya kurumsal müşterilerimize dürüstlük çerçevesinde itina ile hizmet vermektedir.

ŞEHZADE GAYRİMENKUL & İNŞAAT, Daire, Bina, Toplu Konut, Avm, Otel, Kat Karşılığı, Devre Mülk, Benzinlik, Tarla, Arsa, Dükkan, Mağaza ve bunlara benzer her türlü emlak yatırımını Satılık veya Kiralık olarak’ da sizlere sunmaktadır.

ŞEHZADE GAYRİMENKUL & İNŞAAT, kurumların kendi kullanımları için ihtiyaç duyduğu veya personel ihtiyaçlarına yönelik gayrimenkul danışmanlığında çözüm ortağıdır. Şirketlerin amaçlarına ve imkanlarına uygun alternatif gayrimenkuller sağlanırken yine talebe göre ileriye yönelik potansiyel iş geliştirme projeleri de üretilmektedir.

  ŞEHZADE GAYRİMENKUL & İNŞAAT, Müşterilerimizin gayrimenkullerinin bütün yönetim işlemleri firmamızın güvencesi altındadır. Söz konusu işler tek bir daireden, bütün bir binaya kadar aynı hassasiyet ve hizmet kalitesi ile yönetilmektedir.

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Bizi arayın. Aradığınız Gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.. +90 258 377 74 74 & +90 532 377 60 74